Супер Ціни від Заводу
до 15 липня

ПЛАСТИКОВІ ВІКНА

За 72 години - 58% Акція
*Додаткові знижки на спеціальні роботи до 58%

Вікна ДЕШЕВШЕ на 18%

Повернемо 18% різниці
*Умови акції уточнюйте у менеджера. Замов вікна та вибери подарунки та додаткові призи. Заглушка Домогосподарка, Набір для догляду за вікнами, сертифікати Брокард або Сільпо.

Склопакети

Однокамерний Однокамерний склопакет (СПО) – це складна конструкція зі скла та дистанційної рамки. СПО зазвичай складається з двох стекол 4мм та дистанції 16 мм. Формула такого склопакета становить 24мм, де 4мм – це товщина скла, а 16мм – це дистанція між склом (4-16-4). Також бувають однокамерні склопакети із збільшеною повітряною камерою з дистанцією 14 мм (4-24-4) на 32 мм. Додатково можна використовувати скло з енергозберігаючим покриттям (LowE) та газами Аргон, Криптон.
Двокамерний Двокамерний склопакет (СПД) – це конструкція з 2 стекол та дистанційної рамки. Дві повітряні камери. СПД зазвичай складається з трьох стекол 4мм та двох дистанцій по 10 мм. Формула такого склопакета становить 32мм, де 4мм – це товщина скла, а 10мм – це дистанція між склом (4-10-4-10-4). Також бувають двокамерні склопакети зі збільшеною повітряною камерою з дистанцією 14 мм (4-14-4-14-4) на 40мм. Додатково можна використовувати скло з енергозберігаючим покриттям (LowE) та газами Аргон, Криптон.
ВСТАНОВЛЕННЯ
ПЛАСТИКОВИХ
ВІКОН
ВСТАНОВЛЕННЯ
ПЛАСТИКОВИХ
ВІКОН

Вікна
ламіновані

Рожева береза Орегон Гірська сосна Світлий дуб Горіх Золотий дуб Зимовий дуглас Дуглас Натуральний горіх Грецький горіх Вишня амаретто Горіх бальзаміко Золотий горіх Дуб Дуб 2 Темний дуб Змочений дуб Махагоні Чорна вишня Змочений дуб 2 Сірий тик Сріблястий металік Білий структурний Кремовий Світло-сірий Сталево-сірий Сірий Антрацитово-сірий Червоний Темно-червоний Бордовий Червоно-коричневий Бриліантово-синій Темно-синій Світло-зелений Зелений Темно-зелений Чорно-коричневий Шоколадно-коричневий
Рожева береза
Рожева береза

ВІКНА ЛАМІНОВАНІ

Двері
металопластикові

Замовити прорахунок
металопластикових
дверей

Двері
алюмінієві

Замовити прорахунок
алюмінієвих
дверей

Балкон під ключ

Замовити прорахунок
балкона під ключ(скління + обробка)

Жалюзі

Замовити прорахунок
жалюзі

Ролети

Замовити прорахунок
ролетів

Штори рулонні

Замовити прорахунок
штор рулонних

Є питання? Не можете
визначитися?

ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ, НАШ ФАХІВЕЦЬ
ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ І ДОПОМОЖЕ З ВИБОРОМ І КОНСУЛЬТАЦІЄЮ
Прокрутіть сторінку до верху